wtorek, 21 maja, 2024
No menu items!
Strona głównaZe Świata15 gwiazd, które nie zmieniły się zbytnio od czasów dzieciństwa

15 gwiazd, które nie zmieniły się zbytnio od czasów dzieciństwa

1. Scarlett Johansson

Scarlett Johansson © ?Buena Vista Pictures/Courtesy Everett Collection, © JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

2. Sophie Turner

Sophie Turner © sophiet / Instagram, © Jen Lowery / MEGA/Mega Agency/East News

3. Bruno Mars

Bruno Mars © brunomars / Instagram, © AFP/EAST NEWS

4. Bella Hadid

Bella Hadid © bellahadid / Instagram, © bellahadid / Instagram

5. Zendaya

Zendaya © zendaya / Instagram, © zendaya / Instagram

6. Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski © emrata / Instagram, © emrata / Instagram

7. Rihanna

Rihanna © badgalriri / Instagram, © badgalriri / Instagram

8. Cara Delevingne

Cara Delevingne © caradelevingne / Instagram, © caradelevingne / Instagram

9. Lily Collins

Lily Collins © lilyjcollins / Instagram, © lilyjcollins / Instagram

10. Michelle Obama

Michelle Obama © michelleobama / Instagram, © face to face/FaceToFace/REPORTER

11. Chrissy Teigen

Chrissy Teigen © chrissyteigen / Instagram, © chrissyteigen / Instagram

12. Katy Perry

Katy Perry © katyperry / Instagram, © katyperry / Instagram

13. Ryan Reynolds

Ryan Reynolds © vancityreynolds / Instagram, © vancityreynolds / Instagram

14. Miranda Kerr

Miranda Kerr © Wiese/FaceToFace/REPORTER, © mirandakerr / Instagram

15. Amanda Seyfried

Amanda Seyfried © Aaron P/bauergriffinonline.com/East News, © mingey / Instagram

Źródłо: happyfacts.co

Most Popular

Recent Comments