poniedziałek, 2 sierpnia, 2021
No menu items!
Strona głównaZwierzętaBuldog został zabrany na plac zabaw, przywiązany do tyczki i rzucony

Buldog został zabrany na plac zabaw, przywiązany do tyczki i rzucony

- Advertisement -

Tak się składa, że szczenięta nie trafiają dobrowolnie do domów okrutnych ludzi. A potem życie psów zamienia się w prawdziwe piekło. Buldog francuski imieniem Martha miał pecha i trafiła do rodziny, w której bez wyrzutów sumienia podnieśli rękę na żywą istotę. Zaczęli bić psa bez powodu. Ale Marta okazała się nie z nieśmiałego tuzina i zaczęła okazywać agresję swoim oprawcom. Z każdym dniem sytuacja wokół szczeniaka stawała się napięta, im bardziej go biły, tym głośniej warknął i aktywniej atakował potwory.

W rezultacie cierpliwość właścicieli się skończyła, a oni zamiast oddać dziecko do sierocińca, przynieśli ją na plac zabaw i tam wrzucili. Najwyraźniej ci nie-ludzie chcieli, aby jeden z rodziców przełamał żałosne perswazje ich dzieci i zabrał psa do domu. W rezultacie dziecko trafiło do schroniska. Tam Marta w końcu dowiedziała się, jak czule obchodzić się z psem, bez krzyczenia i kopania. I jak zwykle w takich przypadkach agresja zwierzaka od razu gdzieś zniknęła.

Baby okazała się miłą, spokojną i inteligentną dziewczyną. Pozostaje tylko znaleźć Marcie dobrą rodzinę, która jej nie urazi, ale będzie ją kochać całym sercem. Niech ten pies będzie miał szczęście jak najszybciej znaleźć tak wspaniałych właścicieli!

Źródło

- Advertisement -

Most Popular

Recent Comments