niedziela, 13 czerwca, 2021
No menu items!
Strona głównaZwierzętaDziewczyna wyszła jako mała wiewiórka, a teraz ma uroczego puszystego przyjaciela

Dziewczyna wyszła jako mała wiewiórka, a teraz ma uroczego puszystego przyjaciela

- Advertisement -

W Nowosybirsku znaleziono wiewiórkę z parku nie mogli go znaleźć i potrzebowali domu i opiekuna. Dziewczyna Elena zobaczyła wiadomość w sieciach społecznościowych i postanowiła zabrać dziecko do domu.

Lekarze weterynarii powiedzieli Elenie, jak karmić dziecko i jak się opiekować, nazwała puszystą Sonyę. Nowa kochanka zaczęła kupować niemowlęciu mleko kozie, karmiła go co 4 godziny, kupowała też niemowlęta orzechy, nasiona, suszone owoce, szyszki i warzywa.

Przez pierwsze cztery miesiące dziewczynka nosiła nawet w kieszeni dziecko do pracy, dla zdrowia wiewiórki konieczne były częste karmienia. Sonia nauczyła się być cicha, a nawet spała w kieszeni lub kapturze.

W pracy Elena wyposażona miejsce dla dziecka na pulpicie. Z biegiem czasu dzikie zwierzę stało się grzeczne i dobrze wychowane, dziecko przestało gryźć i oswoiło się.

Ale wiewiórka jest nie zwierzakiem, potrzeba dużo cierpliwości, aby oswoić i przyzwyczaić się do takiego zwierzaka. Warto wziąć pod uwagę cechy zwierzęcia, lasowa uroda wiosną staje się kapryśna, ale pod koniec kwietnia znów się uspokaja.

Dziecko uwielbia spać w ramionach kochanki.

Elena jest teraz prawdziwym ekspertem od białek. Doradza innym opiekunom leśnych futer. Elena wzięła nawet drugie zwierzę z lasu, ale okazało się, że wiewiórki nie są zwierzętami stadnymi i nie lubią mieszkać z bliskimi.

Sonia swobodnie porusza się po domu, nauczyła się nie być figlarnym i swobodnie chodzi na spacery po lesie. Piękna kobieta może chodzić po lesie przez kilka dni, ale zawsze wraca do domu.

Źródło: slonn.me

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij znajomym na Facebooku:

- Advertisement -

Most Popular

Recent Comments