sobota, 28 listopada, 2020
No menu items!
Strona główna Zwierzęta Dziewczyna wyszła jako mała wiewiórka, a teraz ma uroczego puszystego przyjaciela

Dziewczyna wyszła jako mała wiewiórka, a teraz ma uroczego puszystego przyjaciela

- Advertisement -

W Nowosybirsku znaleziono wiewiórkę z parku nie mogli go znaleźć i potrzebowali domu i opiekuna. Dziewczyna Elena zobaczyła wiadomość w sieciach społecznościowych i postanowiła zabrać dziecko do domu.

Lekarze weterynarii powiedzieli Elenie, jak karmić dziecko i jak się opiekować, nazwała puszystą Sonyę. Nowa kochanka zaczęła kupować niemowlęciu mleko kozie, karmiła go co 4 godziny, kupowała też niemowlęta orzechy, nasiona, suszone owoce, szyszki i warzywa.

Przez pierwsze cztery miesiące dziewczynka nosiła nawet w kieszeni dziecko do pracy, dla zdrowia wiewiórki konieczne były częste karmienia. Sonia nauczyła się być cicha, a nawet spała w kieszeni lub kapturze.

W pracy Elena wyposażona miejsce dla dziecka na pulpicie. Z biegiem czasu dzikie zwierzę stało się grzeczne i dobrze wychowane, dziecko przestało gryźć i oswoiło się.

Ale wiewiórka jest nie zwierzakiem, potrzeba dużo cierpliwości, aby oswoić i przyzwyczaić się do takiego zwierzaka. Warto wziąć pod uwagę cechy zwierzęcia, lasowa uroda wiosną staje się kapryśna, ale pod koniec kwietnia znów się uspokaja.

Dziecko uwielbia spać w ramionach kochanki.

Elena jest teraz prawdziwym ekspertem od białek. Doradza innym opiekunom leśnych futer. Elena wzięła nawet drugie zwierzę z lasu, ale okazało się, że wiewiórki nie są zwierzętami stadnymi i nie lubią mieszkać z bliskimi.

Sonia swobodnie porusza się po domu, nauczyła się nie być figlarnym i swobodnie chodzi na spacery po lesie. Piękna kobieta może chodzić po lesie przez kilka dni, ale zawsze wraca do domu.

Źródło: slonn.me

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij znajomym na Facebooku:

- Advertisement -

Most Popular

Obrazy utalentowanego artysty, które pokazują brutalne prawdy o świecie

1. Prawdziwa miłоść do pieniądza 2. Lek na głupotę ...

Ci aktorzy mogli otrzymać angaż w

1. Steven Strait jako Jacob Steven Strait bуł wеdług Meyer idealnym aktorem do roli Jacoba, ale obawiаłа się ona,...

18 osób, które otrzymały wyjątkowy dar od natury i zaskakują wyglądem

1. Urodziłа się z tymi włоsami. © gabi_zaharinova / Instagram, © gabi_zaharinova / Instagram 2....

16 totalnie dziwnych ciekawostek ze świata nauki. Takich rzeczy nie dowiesz się ze szkoły!

Wiedza. Któż jej nie łаknie, nawet jеśli nie jest zbyt użуteczna? No włаśnie! Zebraliśmy dla Was dоść nietypowe informacje (spokojnie sprawdzamy je), aby nasycić...

Recent Comments