wtorek, 20 października, 2020
No menu items!
Strona główna Newsy Ewa Drzyzga wyprowadziła się od męża. "Może skończyć się rozwodem"

Ewa Drzyzga wyprowadziła się od męża. “Może skończyć się rozwodem”

- Advertisement -

Ewa Drzyzga przeżywa kryzys w małżeństwie? Takie plotki od jakiegoś czasu podają media plotkarskie. Gwiazda “Dzień dobry TVN” miała wyprowadzić się od męża, który ponoć układa sobie nowe życie.

Ewa Drzyzga spełnia się zawodowo, a od niedawna współprowadzi “Dzień dobry TVN”. Niestety, sukces zawodowy w ogóle nie przekłada się na sukcesy w życiu prywatnym, przeciwnie, układa jej się kiepsko.

Mężem Ewy Drzyzgi jest Marcin Borowski. Dziennikarze poznali się w RMF FM, gdzie pracowali. W 2004 roku wzięli ślub, mają dwóch synów. Od początku związku stronili od pokazywania się razem na salonach, co tłumaczyli faktem, że nie są celebrytami. Do niedawna małżeństwo było zgodne.

To może Cię zainteresować:  Agnieszka Woźniak-Starak skradła show Ewie Drzyzdze. Przepych aż bije po oczach

Media donoszą, że mąż Ewy Drzyzgi ma ponoć nową partnerkę, a dziennikarka wyprowadziła się z domu. Jak czytamy w “Życiu na gorąco”, prowadząca “Dzień dobry TVN” niedawno zamieszkała w apartamencie w samym centrum Krakowa. To przykre, że jej się nie układa.

– “Ewa jest bardzo poraniona. Tego ciosu kompletnie się nie spodziewała. Wiedziała, że mąż pracuje z młodszymi koleżankami, ale nie przyszło jej do głowy, że zwiąże się z którąś z nich” – czytamy w wiadomości podanej przez informatora.

To może Cię zainteresować:  Co zdarzy się w 2020 roku w kraju i na świecie? Sprawdź, co przepowiada Krzysztof Jackowski.
To Cię zainteresuje  Przypadkowy przechodzień został zaatakowany młotkiem przez... pijanych karłów.

Czy rzeczywiście dojdzie do rozwodu między partnerami? O tym zapewne przekonamy się z czasem. Jest to jednak, bardzo prawdopodobna opcja.  To niezwykle przykra informacja, ale trzymamy za Ewę kciuki.

 

- Advertisement -

Most Popular

Co zrobić z podartymi rajstopami? 9 nietypowych pomysłów na wykorzystanie tej części garderoby

Spieszysz się do pracy, zakładasz nowe rajstopy i nagle widzisz jak nieopatrznie zrobiłaś dziurę, a oczko ciągnie się aż do kostki. Taka poranna sytuacja...

Na rzeczach znalezionych na śmietniku zarabia 10 tysięcy złotych miesięcznie. Jak to robi?

Kobieta znalazła niecodzienny pomysł na życie. Postanowiła zarabiać na rzeczach, które… znalazła na śmietniku. Okazuje się, że jest to niezły pomysł na biznes, bo...

Tata 5-latki nagle przestał oddychać. Dziewczynka uratowała mu życie w niezwykle rozczulający sposób. Nagranie jest absolutnym hitem w sieci!

Dziewczynka została uznana bohaterką po tym, jak w zupełnie wyjątkowy sposób uratowała życie swojego taty. 5-letnia córeczka zadzwoniła pod numer alarmowy zaraz po tym,...

Kolejny członek kadry nauczycielskiej padł ofiarą koronawirusa. Nie żyje młoda kobieta, nie miała chorób współistniejących

Nauczycielka z Krakowa nie żyje. Jak dowiedziała się “Gazeta Wyborcza”, kobieta trafiła do szpitala z ciężką niewydolnością oddechową. Niestety, kilkanaście minut po przywiezieniu jej...

Recent Comments

To Cię zainteresuje  Były reprezentant polski nie żyje. Miał koronawirusa