piątek, 27 stycznia, 2023
No menu items!
Strona głównaZe ŚwiataGaleria porównująca zdjęcia gwiazd z Instagrama i w prawdziwym życiu

Galeria porównująca zdjęcia gwiazd z Instagrama i w prawdziwym życiu

1. Monica Bellucci

1. Monica Bellucci © monicabellucciofficiel / Instagram, © maximon / MEGA / Mega Agency / East News

2. Salma Hayek

2. Salma Hayek © salmahayek / Instagram, © Gilbert Flores / Broadimage / Broad Image / East News

3. Julianne Moore

3. Julianne Moore © juliannemoore / Instagram, © Allstar / Graham Whitby Boot / Mary Evans Picture Library / East News

4. Penélope Cruz

4. Penélope Cruz © penelopecruzoficial / Instagram, © Invision / Invision / East News

5. Rihanna

5. Rihanna © badgalriri / Instagram, © Invision / Invision / East News

6. Selena Gomez

6. Selena Gomez © selenagomez / Instagram, © VALERIE MACON / AFP / East News

7. Victoria Beckham

7. Victoria Beckham © victoriabeckham / Instagram, © Will / MEGA / Mega Agency / East News

8. Olivia Wilde

8. Olivia Wilde © oliviawilde / Instagram, © Invision / Invision / East News

9. Beyoncé

9. Beyoncé © beyonce / Instagram, © Lumeimages.com / SIPA / Sipa Press Russia / East News

10. Kate Beckinsale

10. Kate Beckinsale © katebeckinsale / Instagram, © JEAN-BAPTISTE LACROIX / AFP / East News

11. Lady Gaga

11. Lady Gaga © ladygaga / Instagram, © Kristin Callahan / Everett Collection / East News

12. Charlize Theron

12. Charlize Theron © charlizeafrica / Instagram, © AXELLE/BAUER-GRIFFIN / MEGA / Mega Agency / East News

13. Priyanka Chopra

13. Priyanka Chopra © priyankachopra / Instagram, © AFP / East News

14. Nicole Kidman

14. Nicole Kidman © nicolekidman / Instagram, © Gilbert Flores / Broadimage / Broad Image / East News

15. Rosie Huntington-Whiteley

15. Rosie Huntington-Whiteley © rosiehw / Instagram, © AP / Associated Press / East News

16. Eva Longoria

16. Eva Longoria © evalongoria / Instagram, © Jen Lowery/Broadimage / Broad Image / East News

17. Katy Perry

17. Katy Perry © katyperry / Instagram, © Invision / Invision / East News

18. Naomi Campbell

18. Naomi Campbell © naomi / Instagram, © Jonas Gustavsson / Sipa USA / East News

Źródłо: brightside.me

Most Popular

Recent Comments