poniedziałek, 2 sierpnia, 2021
No menu items!
Strona głównaZwierzętaHistoria uratowania chorego psa, która zmieniła się nie do poznania

Historia uratowania chorego psa, która zmieniła się nie do poznania

- Advertisement -

Cztery lata temu wolontariusze z amerykańskiego sierocińca Border Collie Rescue & Rehab złapali na ulicy niefortunnie chorego psa. Na jego ciele były obszary bez włosów, które pojawiły się z powodu oparzeń i chorób dermatologicznych. Zwierzę było też bardzo chude.

Pies otrzymał imię Kong. Na jego leczenie upłynęło około trzech lat. Kiedy pies wyzdrowiał, wolontariusze zaczęli szukać dla niego domu, zamieszczając ogłoszenia na portalach społecznościowych. Facet o imieniu Curtis Hartsell nie pozostał obojętny na historię kudłatego biedaka i postanowił go schronić.

Kiedy Curtis przyjechał odebrać Konga, po raz pierwszy się spotkali. Młody człowiek otrzymał smycz dla psa. Usiadł przed zwierzakiem i powiedział mu, że postanowił nazwać go Zib. Zapytał psa, czy chce z nim iść. Piesek przez cały ten czas uważnie słuchał młodzieńca i nie odrywał od niego oczu. I wtedy wydarzyło się coś, co zmieniło duszę Curtisa. Zwierzak schował głowę na kolanach i przytulił go łapami. Jakie to było wzruszające!

Pies, który zobaczył tego faceta po raz pierwszy, od razu się w nim zakochał i przytulił jak najdroższa osoba na ziemi. Hartsell przyznał, że nigdy nie zapomni tej chwili i zawsze wspomina z dreszczem w duszy.

Teraz Zib stał się najszczęśliwszym psem na ziemi. W końcu poznał siłę ludzkiej miłości. A jego właściciel jest przekonany, że uratował go i wniósł w jego życie jeszcze więcej radości.

Źródło

- Advertisement -

Most Popular

Recent Comments