Home Newsy Jasnowidz Jackowski wie co stanie się w Polsce w najbliższym czasie. Przerażająca...

Jasnowidz Jackowski wie co stanie się w Polsce w najbliższym czasie. Przerażająca wizja.

0
692
Jasnowidz Jackowski wie co stanie się w Polsce w najbliższym czasie. Przerażająca wizja.

Jakiś czas temu w trakcie transmisji na YouTube Krzysztof Jackowski doznał wizji na żywo. Opowiedział, co będzie się działo w Polsce, w ciągu najbliższych tygodni.

Niestety nie mamy dobrych wieści. Według Jackowskiego pandemia będzie przybierać na sile. Jasnowidz twierdzi, że może dojść do przeciążenia szpitali i wprowadzenia ostrych restrykcji.

– „Ja mówiłem w którejś audycji wstecz, że widzę dużo karetek w jednym miejscu. Widziałem taki obrazek, gdzie jest mnóstwo kolejek i karetek przed szpitalami zakaźnymi. Wzrost pandemii będzie duży w najbliższym czasie, bardzo duży. To idzie wszystko w kierunku zrobienia trzech bardzo ważnych restrykcji. Nie wykluczam, że w naszym kraju też bardzo szybko zostanie wprowadzony stan wyjątkowy […] Mówiono, że szkoły prosperują dobrze – ja mam wrażenie, że mimo wszystko, to wszystko runie. Rząd chce pokazywać, że w niektórych gałęziach nie jest jeszcze tak źle, nie chce robić nadmiernych obostrzeń. Natomiast one się i tak pojawią, ponieważ to będzie wyglądało tak, jakby ta zaraza wzrastała i trzeba będzie użyć nadzwyczajnych środków” – wyjaśnia Krzysztof Jackowski.

To może Cię zainteresować:  Oburzenie Jackowskiego po znalezieniu ciała Piotra Woźniaka-Staraka. „Mam dowody”.
To Cię zainteresuje  Niepokojące doniesienia naukowców. Koronawirus utrzymuje się na banknotach dłużej niż do tej pory zakładano

– „Premier uruchomi resort wojskowy i wojska będzie dużo. Teraz ta sytuacja jest jeszcze kontrolowana, także ja uważam, że w kwestii dwóch tygodni nastąpi takie załamanie, że będzie bardzo dużo wojska. Dojdzie do takiej sytuacji, że w niektórych rejonach Polski przemieszczanie się będzie musiało być uzasadnione […] Rzeczywiście, jeżeli rząd wprowadziłby stan wyjątkowy, to wojsko będzie jak najbardziej potrzebne i na miejscu […] Dojdzie do sytuacji, w której pan premier da resortowi obrony, czyli wojska, nadzwyczajną władzę decyzyjną. To będzie cwane, ponieważ restrykcje będą naprawdę niekonstytucyjne chwilami, ale nie będzie decydowała o tym władza, tylko resort wojska. […] Nie rząd będzie za to odpowiedzialny, tylko resort wojska” – przewiduje Jackowski.

To może Cię zainteresować:  Uwaga! Ludzie którzy lajkują cytaty w internecie są mniej inteligentni!

Co sądzicie o przepowiedniach Krzysztofa Jackowskiego?