Home Newsy Klaudia El Dursi topless w wannie. Taki widok to rzadkość.

Klaudia El Dursi topless w wannie. Taki widok to rzadkość.

0
138
Klaudia El Dursi topless w wannie. Taki widok to rzadkość.

Klaudia postanowiła zrobić swoim fanom niespodziankę i podzieliła się serią nowych zdjęć.

Mimo iż sama Klaudia twierdzi, że nowe zdjęcia nie wyszły tak, jak tego chciała, ludzi są zachwyceni urodą prezenterki.

View this post on Instagram

Jestem kobietą i kocham to . Jestem matką i jestem z tego dumna. Urodziłam dwójkę synów którzy również są ze mnie dumni i uczę ich jak ważny jest szacunek do siebie i innych. Nigdy jednak nie zapomnę o sobie i swojej kobiecości, bo to ona mnie motywuje i daje mi siłę.

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Klaudia El Dursi wzięła udział w ósmej edycji Top Model. 30-letnia wówczas matka dwójki dzieci, zgłosiła się do programu, licząc na wielką karierę w modelingu. Klaudia już na castingu dostała złoty bilet, dzięki któremu nie musiała przechodzić kolejnych etapów i pojawiła się dopiero w domu modelek i modeli. Mimo iż Klaudia nie wygrała programu, zdecydowania zapadła w pamięć jako jedna z najpiękniejszych uczestniczek wszystkich edycji.

Po zakończeniu przygody z Top Model, Klaudia została prowadzącą reality show Hotel Paradise. Teraz widzowie stacji TVN7 mogą oglądać ją w drugiej edycji programu.

View this post on Instagram

To już dziś 🧡 Za chwilkę rusza II edycja Hotelu Paradise 🔥 @hotelparadise.tvn7 @tvn.7

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Oprócz podziwiania El Dursi w Hotelu Paradise, śledzić można ją też w mediach społecznościowych. Klaudia jest bardzo aktywna w sieci i chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami zdjęciami i relacjami.

To Cię zainteresuje  Więzienne tatuaże i ich ukryte znaczenie. Jak zobaczysz je u kogoś, lepiej uważaj! Ta osoba jest bowiem skrajnie niebezpieczna

Tym razem na jej profilu pojawiła się seria nowych zdjęć, na których El Dursi pozuje topless w wannie. Jak się okazuje, sama zainteresowana zaznaczyła, że na zdjęciach chciała wyjść bardziej zmysłowo, ale efekty nie do końca wyszły tak, jak tego oczekiwała.

– „Kiedy staram się być super sexy, ale coś poszło nie tak 😅🤷🏽‍♀‍ Takie małe wspominki przy niepogodzie”– podpisała zdjęcia Klaudia.

View this post on Instagram

Kiedy staram się być super sexy, ale coś poszło nie tak 😅🤷🏽‍♀️ Takie małe wspominki przy niepogodzie ☀️Trzymajcie się ciepło 💛

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Internauci jednak zgodnie przyznali, że Klaudia wygląda przepięknie i naturalnie.

– „Naturalna piękna kobieta”

– „Ślicznie zdjęcie”

– „Cudowna jak zwykle”

View this post on Instagram

Ubrana w piękne paznokcie… kompletna ja 💜 NEONAIL wyszło naprzeciw kobietom takim jak ja, które żyją w ciągłym biegu … lakier hybrydowy Simple 3w1, który sprawia, że życie jest prostsze i bardziej kolorowe 💜💅🏾 #neonailpoland

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

A jak wam podobają się zdjęcia Klaudii?

To może Cię zainteresować:  Dominika z „Down the road” pokazała swój codzienny makijaż. Niewiarygodne, jak ona to robi.