sobota, 16 stycznia, 2021
No menu items!
Strona główna Zwierzęta Mały kociak cudem uciekł z pułapki i znalazł wspaniałego przyjaciela

Mały kociak cudem uciekł z pułapki i znalazł wspaniałego przyjaciela

- Advertisement -

Ta historia wydarzyła się podczas upalnego lata w Teksasie. Ktoś z przechodniów zobaczył małego kotka w kanale burzowym i wezwał organizację zajmującą się ratowaniem zwierząt. Wydostanie dziecka stamtąd bez specjalnego urządzenia było nierealne. Kanał miał około pół metra głębokości, dodatkowo był wystający brzeg.

Po rozmowie wolontariuszka szybko dotarła na miejsce. Martwiła się, że kociak nie umrze z powodu odwodnienia w tym upale. Miała ze sobą sieć do wędkowania. Ale zbawiciel nie był widoczny z powodu krawędzi kanalizacji burzowej, w której siedzi dziecko. Pomyślała o zejściu z telefonu i sfilmowaniu otoczenia aparatem. Następnie, oglądając wideo, dziewczyna zdała sobie sprawę, gdzie jest dziecko. To prawda, że nie od razu udało jej się złapać go w sieci. Ale po kilku próbach zbawiciel w końcu wyciągnął kociaka.

Dziecko zostało w strasznym stanie. Dziewczyna natychmiast podała jej wodę z butelki do picia, a mruczenie ochoczo zaczęło docierać. Następnie dziewczynka oblała okruchy wodą, żeby nie miała wystarczającej ilości udaru cieplnego, a potem zabrała ją do schroniska.

Dziewczynce tak bardzo spodobało się to dziecko, że zabrała ją do siebie za prześwietlenie. W domu wolontariusza mieszkał już ogoniasty piesek, biały owczarek. Chociaż pies nigdy nie mieszkał pod jednym dachem z kotem, traktowała dziecko nie tylko przyjaźnie, ale z prawdziwą miłością. Owczarek polizał mruczenie, przytulił się i spał z nią. Mimo, że kotek był znacznie mniejszy od dużego psa.

Po kilku miesiącach kot w pełni wyzdrowiał. Wtedy dziewczyna zaczęła szukać swoich stałych właścicieli. Te zostały znalezione bardzo szybko. Teraz kotek mieszka w dobrej rodzinie. Wymyślili dla niej zabawne imię – Pennywise. Tak nazywał się zły klaun żyjący w kanale. Stephen King wynalazł tego bohatera.

Źródło

- Advertisement -

Most Popular

Recent Comments