sobota, 16 stycznia, 2021
No menu items!
Strona główna Zwierzęta Myląc nieznajomego z właścicielem, Rottweiler rzucił się do niego wszystkimi łapami

Myląc nieznajomego z właścicielem, Rottweiler rzucił się do niego wszystkimi łapami

- Advertisement -

Jedno małżeństwo przez długi czas nie mogło zdecydować o rasie zwierzaka. Para wiedziała na pewno – chcą dużego psa, ale którego nie mogli zrozumieć. W rezultacie zdecydowaliśmy się na Rottweilera. Była to dziewczynka, która lekką ręką hodowcy zaczęła nazywać Niemowlę.

Gdy mąż i żona wyjechali latem na wakacje, zwierzak został zabrany do daczy do rodziców. Pies nie przyjął ich od razu, ale potem przyzwyczaił się i bez problemu wyszedł z dziadkiem nad rzekę.

Przez pierwsze dwa lata para wyjeżdżała na krótki czas, a Dziecko nie tęskniło za nimi zbytnio.

W trzecim roku mąż i żona wyjechali przez cały miesiąc. Martwili się, że zwierzę może bardzo za nimi tęsknić. Pies przez dwa tygodnie zachowywał się normalnie, wraz z dziadkiem szedł do lasu i nad rzekę. Ale potem wydawało się, że został wymieniony. Dziecko zasmuciło się, zaczęło wybiegać i patrzeć na przechodniów przechodzących obok domu.

Pewnego ranka dziadek poszedł z psem nad rzekę. Petomitsa biegła bez smyczy. Wtedy Dziecko zatrzymało się i zaczęło uważnie patrzeć w dal. Na drodze pojawił się mężczyzna w dżinsowej kurtce. Kiedy podszedł trochę bliżej, pies rzucił się mu na spotkanie. Dziadek krzyczał komendy do zwierzaka, ale nie zatrzymała się. Mężczyzna był poważnie przestraszony, gdy zobaczył biegnącego na niego wielkiego psa.

Kilka metrów dalej pies zatrzymał się i spojrzał na nieznajomego ze zdumieniem. Pomyślała, żeby zobaczyć swojego ukochanego pana. Dziadek złapał psa za obrożę, przeprosił i poszedł do domu. Zwierzak był całkowicie zwiędły i przez cały dzień leżał na podwórku, nie odrywając wzroku od bramki.

Kiedy dwa tygodnie później pies wreszcie zobaczył swojego właściciela w dżinsowej kurtce, wtedy wszedł w nieopisaną radość. Była tak szczęśliwa emocjonalnie przez tak długi czas, że ledwo się uspokoiła. Właściciele nigdy nie widzieli swojego zwierzaka tak szczęśliwego.

Źródło

- Advertisement -

Most Popular

Recent Comments