sobota, 27 lutego, 2021
No menu items!
Strona główna Humor Najlepszy program do odchudzania

Najlepszy program do odchudzania

- Advertisement -

Dzwoni facet do firmy reklamującej odchudzanie i po krótkiej rozmowie zamawia pakiet o nazwie “5 kilo w 5 dni”.

Następnego dnia dzwonek do drzwi. Przed drzwiami stoi cudowna blondyneczka, ok. 20 lat i oprócz sportowego obuwia i tabliczki zawieszonej na szyi, nie ma nic na sobie.

Dziewczyna przedstawiła się jako pracownica wspomnianej firmy oraz programu “5 kilo w 5 dni”. Na tabliczce napis: “Mam na imię Kasia. Jak mnie złapiesz, będę Twoja!”.

Facet bez namysłu rzuca się w pościg za blondynką. Po paru kilometrach i pewnych początkowych trudnościach, w końcu łapie swoją nagrodę. Sytuacja powtarza się przez kolejne 4 dni.

Piątego dnia facet staje na wadze i zadowolony stwierdza, że rzeczywiście schudł 5 kilo!

W takim razie znów dzwoni do firmy i zamawia program – tym razem “10 kilo w 5 dni”. Następnego dnia w drzwiach staje zapierająca dech w piersiach kobieta – najpiękniejsza i najbardziej seksowna, jaką w życiu widział. Na tabliczce napis: “Mów mi Ewa. Jak mnie złapiesz, będę Twoja!”.

Ta kobieta ma jednak taką super kondycję, że facetowi niełatwo jest ją złapać od razu i gonitwa trwa znacznie dłużej. W końcu jednak okazuje się, że nagroda warta jest nadludzkiego wysiłku. Historia powtarza się przez następne 4 dni. Piątego dnia fecet staje na wadze i stwierdza, że schudł obiecane 10 kilo!

W takim razie postanawia pójść na całość – dzwoni do firmy i zamawia pakiet: “25 kilo w 5 dni”. Pani przez telefon pyta:

  • Jest pan absolutnie pewien? To jest nasz najtrudniejszy program!

Facet jest jednak głęboko przekonany, że tego właśnie chce:

  • Całe lata nie czułem się tak wspaniale! Następnego dnia dzwonek do drzwi.

Tym razem przed drzwiami stoi muskularny, potężnie zbudowany, intensywnie opalony, dwumetrowy facet. Na sobie ma tylko sportowe buty i tabliczkę: “Jestem Franek. Jak Cię złapię, będziesz mój!”.

 

 

Najlepszy program do odchudzania

- Advertisement -

Most Popular

Recent Comments