poniedziałek, 2 sierpnia, 2021
No menu items!
Strona głównaZwierzętaPies przyprowadził nieznajomego w góry, aby uratować pozostawione dziecko

Pies przyprowadził nieznajomego w góry, aby uratować pozostawione dziecko

- Advertisement -

Ta niesamowita historia miała miejsce na filipińskiej wyspie Cebu. Mężczyzna imieniem Jenrell wracał do domu znajomą górską drogą. Jak zwykle na wyspie jeździł motocyklem.

W pewnym momencie pies dogonił mężczyznę, który biegł razem z rowerem, głośno zaszczekał i zrobił wszystko, by zwrócić jego uwagę. Jenrell od razu zdał sobie sprawę, że w ten sposób pies próbuje przekazać mu coś ważnego. I nie mylił się.

Bohater wysiadł pojazdem i podążał za zwierzęciem. Kilka minut później on i pies znaleźli się na lokalnym wysypisku śmieci. Nagle pies zaczął niespokojnie obracać się wokół jakiegoś dziwnego zawiniątka. Jenrell zbliżyła się do tego miejsca i znalazła tam żyjące dziecko.

Mężczyzna natychmiast wezwał policję i wkrótce dziecko zostało zabrane do najbliższego szpitala. Okazało się, że w paczce był noworodek. Na szczęście nic nie zagrażało jego zdrowiu. Znalezisko było tak nieoczekiwane, że w zamieszaniu wszyscy zapomnieli o psie, który bohatersko uratował dziecko.

Tydzień później zwierzę znaleziono w tym samym miejscu, w którym wydarzyła się historia dziecka. Okazało się, że pies ma właścicieli. Pracownicy organizacji charytatywnej Hope for the Homeless odwiedzili właścicieli czworonożnego bohatera i przynieśli wszystkim prezenty.

Imię psa Zbawiciela to Blackie. Nie jest jedynym zwierzakiem w rodzinie. Właściciele Blackie, mimo trudnej sytuacji materialnej, mają również dziesięć psów więcej. Pracownicy fundacji docenili pracę i współczucie życzliwych ludzi i teraz regularnie pomagają im w utrzymaniu wszystkich zwierząt, w tym bohaterki Blackie.

- Advertisement -

Most Popular

Recent Comments