poniedziałek, 2 sierpnia, 2021
No menu items!
Strona głównaZwierzętaPies przywiózł nieznajomego w góry, aby uratować pozostawione tam dziecko

Pies przywiózł nieznajomego w góry, aby uratować pozostawione tam dziecko

- Advertisement -

Ta fantastyczna sytuacja wydarzyła się pod koniec w zeszłym roku na wyspie Cebu, która należy do Filipin.

Miejscowy mężczyzna imieniem Jenrell, jak zwykle, dostał się na bok domu górską drogą. Podobnie jak inni wyspiarze jeździł na rowerze.

Nagle pojazd zaczął gonić psa. Szczekając głośno, próbowała zwrócić na siebie uwagę i pobiegła za motocyklem. Jenrell zdał sobie sprawę, że pies biegnie za nim z jakiegoś powodu. I intuicja mężczyzny nie zawiodła!

Mężczyzna dostał z motocykla i ruszył za psem, który najwyraźniej próbował mu coś pokazać. Kilka minut później Jenrell dotarł do lokalnego wysypiska i pies zaczął wirować wokół jakiegoś wyrzuconego zawiniątka. Jak bardzo zdziwił się mężczyzna, gdy okazało się, że w paczce jest dziecko.

Jenrell natychmiast wezwał policję. Dzieciaka, a okazało się, że to chłopiec, zabrano do szpitala. Dziecko nie miało żadnych problemów zdrowotnych. W zamieszaniu tymczasowo zapomniano o psie, który uratował dziecko.

Ale tydzień później została znaleziona w tym samym miejscu. Okazało się, że pies ma właścicieli. Lokalna organizacja charytatywna „Hope for Strays” przybyła do domu właścicieli czworonożnego zbawiciela z prezentami.

Okazało się, że pies ma na imię Blackie. Dziesięć innych psów mieszka z Blackie.

Sytuacja finansowa właścicieli zwierzęcia pozostawia wiele do życzenia. Ale teraz nadzoruje je fundacja charytatywna w formie wdzięczności za to, że ludzie wychowali tak wrażliwego i bystrego psa.

Źródło: lemurov.net

W ten sposób artykuł? Udostępnij znajomym na Facebooku:

- Advertisement -

Most Popular

Recent Comments