środa, 20 stycznia, 2021
No menu items!
Strona główna Zwierzęta Pod ławką na mrozie jęknął dwumiesięczny szczeniak, marząc o cieple

Pod ławką na mrozie jęknął dwumiesięczny szczeniak, marząc o cieple

- Advertisement -

Tatiana i jej rodzina wracali do domu z gości późno w nocy. Nie docierając na kilka metrów do wejścia, dziewczyna usłyszała cichy, płaczliwy jęk. Następnie dźwięk został powtórzony. Było jasne, że szczeniak gdzieś siedział i płakał. Rodzina rzuciła się na poszukiwanie dziecka. Pod ławką Tatiana znalazła niefortunny drżący ogon, z wyglądu nie miał więcej niż dwa miesiące. Dziewczyna spojrzała błagalnie na męża, zrozumiał wszystko bez słów i zgodził się zabrać dziecko do domu. Ponadto na ulicy panowały silne mrozy, a pozostawienie samego okruchu przy takiej pogodzie jest jak przestępstwo.

Kiedy szczeniak przyniesiono do domu i dokładnie zbadano, okazało się, że słodka dziewczyna, przypominająca rottweilera. Natychmiast została nakarmiona, a następnie wykąpana, zastosowana lekarstwo na pasożyty i wyleczona z robaków.

Dziecko pokazało się z cudownym charakterem, bardzo czułym, przyjacielskim i spokojnym. Tatiana nie może zatrzymać dziecka i szuka dobrych ludzi, którzy są gotowi do schronienia tak słodkiego dziecka.

Źródło

- Advertisement -

Most Popular

Recent Comments