poniedziałek, 25 stycznia, 2021
No menu items!
Strona główna Zwierzęta Właściciele przyprowadzili psa do groomera, a on zwrócił tylko połowę psa

Właściciele przyprowadzili psa do groomera, a on zwrócił tylko połowę psa

- Advertisement -

Wyobraź sobie, jakie zaskoczenie, zmieszane z przerażeniem, przeżył właściciel Pomorza, gdy zobaczył go po strzyżeniu. Zamiast uroczego futrzaka właściciel zwrócił łysego dziwaka.

Hanni Yu i jej mąż mieszkający w Singapurze uwielbia swojego zwierzaka Didi. Rozpieszczają ją w każdy możliwy sposób, kupując najdroższe jedzenie, najlepsze zabawki i piękne stroje.

Para bardzo skrupulatnie wybiera psiego fryzjera. Były groomer pasował do małżonków we wszystkim, ale kiedyś popełnił niewybaczalny błąd. Właściciele poprosili mistrza, aby wyciął Didi własnymi narzędziami. Fryzjer początkowo się zgodził, ale nadal używał nożyczek i maszynki do golenia. Para odmówiła pójścia do niego w przyszłości.

Para przez długi czas szukał nowego groomera, w końcu ich wybór padł na specjalistę imieniem Yong. Para poprosiła o zmianę swojego zwierzaka w Shiba Inu.

Mąż Hanni długo wyjaśniał mistrzowi, jak przeciąć Didi i jak długo zachować. Grumer wysłuchał mężczyzny i powiedział, że spełni wszystkie jego życzenia. Tylko mistrz odmówił użycia narzędzi pary, ponieważ były one słabo naostrzone, ale para nie nalegała na to. Procedura miała odbyć się w osobnym gabinecie bez właścicieli.

Kiedy małżonek poszedł odebrać swojego ulubieńca, był oszołomiony obrazem, który zobaczył. Didi całkowicie się zmienił i wcale nie był podobny do Shiba Inu, a jeszcze bardziej do szpica. Przed właścicielem stał prawie całkowicie łysy zwierzak, tylko głowa była kudłaty i ogon. Ku całemu oburzeniu właścicieli, groomer odparł, że obciął psiaka tak, jak go poproszono.

Para postanowiła opowiedzieć całemu światu o pozbawionym skrupułów mistrzu i ostrzec innych przed takim niedoszłym profesjonalistą … Na Facebooku zamieścili zdjęcia Didi przed i po strzyżeniu. Niektórzy użytkownicy bronili mistrza, pisząc w komentarzach, że zawsze spełniał życzenia klientów. Swoją opinię wyrazili przeciwnicy, zwracając uwagę, że na zdjęciu widać, że sierść psa nie jest równo przycięta.

Pani Didi obiecała, że każda wizyta u fryzjera zostanie teraz zarejestrowana w aparacie. Ponadto psi fryzjerzy są zobowiązani do przedstawiania zaleceń innych klientów. A przed rozpoczęciem strzyżenia mistrzowie zostaną szczegółowo opisani wszystkie niuanse fryzury.

Źródło

- Advertisement -

Most Popular

Recent Comments